piątek, 19 kwietnia 2013

Początek?

Cześć wszystkim.

Na razie ten post nie ma większego znaczenia i zapewne nie przeczyta go wiele osób (jeżeli w ogóle ktoś). Ale przyjęło się, że trzeba jakoś zacząć. Być może za jakiś czas (o ile ten blog przetrwa) ktoś trafi tutaj przeszukując archiwum. A więc tak, tutaj to się zaczyna.

Chciałabym stworzyć internetowy, kobiecy zakątek kumulujący typowo kobiece zagadnienia takie, jak moda, kosmetyki, makijaż. Ponieważ jednak jestem osobą, która ma szeroki wachlarz zainteresowań i przeżywa okresowo różne manie, nie ograniczę się tylko do tych trzech kwestii. Chciałabym pisać o filmach, o książkach, o szeroko pojętym życiu kulturalnym. Jednego tylko zabraknie - opisów codzienności, bo nie chcę tworzyć tutaj kolejnego pamiętnika. Zapewne pojawią się siłą rzeczy wątki osobiste, jednak będę starała się ich unikać, żeby niepotrzebnie nie rozpaszać niczyjej uwagi. Tutaj postaram się wykreować internetowy buduar - typowo kobiecy pokój, pełen wykwintności i przepychu. Panieński, ponieważ jestem panną i takową w przeciągu najbliższych kilku lat planuję pozostać - nazwa nie powinna więc przedwcześnie się zdezaktualizować :)

W czasie najbliższym można spodziewać się recenzji paru kosmetyków, bo aktualnie przeżywam jedną z wiosennych fali kosmetycznej obsesji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz